×

Akcyza za samochód & Rejestracja samochodu

Wykorzystaj nasze usługi i uniknij formalności. Szybko, łatwo i bezpiecznie.

AKCYZA

WARSZAWA.PL

29 sierpnia 2023

Amerykańskie strony z samochodami - Twoje okno do świata motoryzacji za oceanem

AKCYZA

WARSZAWA.PL

Firma świadczy usługi w zakresie akcyz, rejestracji samochodów i ubezpieczenia. Profesjonalne doradztwo i szybka obsługa.

Zadzwoń do nas

+ 48 509 274 704

Napisz do nas

kontakt@akcyzawarszawa.pl

Projekt i wykonanie: Akcyzawarszawa.pl

Zakres Usług 

 

Akcyza za samochód

 

Rejestracja samochodu

 

Ubezpieczenia

 

Tłumaczenia dokumentów

 

Opinia rzeczoznawcy

 

Doradztwo w zakupie auta

Nowość!
Oblicz rynkową wartość pojazdu

Podaj przebieg auta (x 1000 km)

Powered by Omnipret.com

Zakup samochodu z amerykańskich stron internetowych stał się niezwykle popularny w ostatnich latach. Czy to z powodu atrakcyjnych cen, unikalnych modeli, które nie są dostępne na europejskim rynku, czy może ze względu na bogate wyposażenie oferowane przez producentów z USA.

 

Bez względu na powód, istotne jest, aby wiedzieć, gdzie szukać tych pojazdów i jak je bezpiecznie kupić. W tym artykule omówimy kilka najpopularniejszych amerykańskich stron z samochodami, które oferują szeroki wybór pojazdów do wyboru, a także podpowiemy, jak ułatwić sobie proces rejestracji i ubezpieczenia samochodu za pomocą usług firmy akcyzawarszawa.pl.

 

1. Salon samochodowy w zasięgu ręki

 

Amerykańskie samochody mają niewątpliwe "coś", co przyciąga miłośników motoryzacji na całym świecie. Dzięki stronie z samochodami z USA, możemy z łatwością znaleźć nasze wymarzone auto i poczuć się jak na legendarnej szosie Route 66.

 

1.1 Wielość ofert

 

Strony z samochodami z USA to prawdziwa kopalnia motoryzacyjnych perełek. Wybór aut jest tak duży, ponieważ opierają się na współpracy ze sprzedawcami obecnymi na najpopularniejszych platformach oferujących używane auta z USA. Copart, Manheim czy Ebay to tylko najpopularniejsze z nich.

 

1.2 Miłość do amerykańskiej motoryzacji

 

Przeglądanie ofert na stronach z samochodami z USA to prawdziwa przyjemność. Dla wielu klientów tak zaczyna się miłość do amerykańskiej motoryzacji. Amerykańskie auta mają bowiem to „coś", a przyglądanie się im daje dużo radości.

 

2. Strony z samochodami z USA

 

Amerykańskie strony z samochodami przyciągają fanów prawdziwej motoryzacji na długie godziny. Są one nie tylko źródłem informacji na temat aktualnych cen samochodów na rynku, ale też prawdziwą skarbnicą wiedzy.

 

2.1 Źródło wiedzy

 

Zwłaszcza w przypadku amerykańskich klasyków niektóre strony z samochodami z USA stanowią prawdziwą encyklopedię amerykańskiej motoryzacji. To tu można zobaczyć ciekawe fotografie czy dotrzeć do danych dotyczących szczegółów technicznych poszczególnych modeli.

 

2.2 Forum dyskusyjne

 

Strony z samochodami z USA pozwalają na zdobycie informacji na temat wyposażenia aut z poszczególnych roczników, co pozwala na aktywne udział w dyskusjach na wyspecjalizowanych forach dotyczących amerykańskiej motoryzacji.

 

3. Import samochodów z USA

 

Wiele firm specjalizuje się w imporcie używanych i powypadkowych aut z USA. Te firmy oferują fachowe doradztwo, załatwianie wszelkich formalności związanych z kupnem i przetransportowaniem pojazdów do Polski.

 

3.1 Korzyści z importu

 

Ceny samochodów amerykańskich, nawet z uwzględnieniem wydatków związanych z transportem, procedurami celnymi oraz wszystkimi pozostałymi kosztami, są znacznie niższe od cen na rynkach europejskich. Poza tym, samochody importowane z USA mają znacznie bogatsze wyposażenie w porównaniu z modelami dostępnymi na rynku europejskim.

 

3.2 Rejestracja i ubezpieczenie samochodu

 

Wszystkie zakupione pojazdy w USA można zarejestrować w Polsce, o ile posiadają właściwy tytuł własności. Proces rejestracji i ubezpieczenia samochodu może być skomplikowany, ale dzięki usługom firmy akcyzawarszawa.pl ten proces staje się prosty i bezproblemowy.

 

4. Wybieraj rozważnie samochód z USA

 

Import samochodów z USA może być bardzo opłacalny, ale także ryzykowny. Dlatego ważne jest, aby dokonać świadomego wyboru i korzystać tylko ze sprawdzonych stron z samochodami z USA.

 

4.1 Unikaj prywatnych ogłoszeń

 

Warto unikać prywatnych ogłoszeń samochodowych z USA. Łatwo na nich natrafić na oszusta, który zafałszuje realny stan techniczny samochodu. Bez możliwości dokonania oględzin auta, zakup z prywatnego ogłoszenia stanowi bardzo ryzykowne posunięcie.

 

4.2 Korzystaj tylko ze sprawdzonych portali aukcyjnych

 

Właściciele największych i najlepszych portali aukcyjnych dbają o swoją renomę. Współpracują oni jedynie ze sprawdzonymi i uczciwymi sprzedawcami, co daje gwarancję, że zakupiony samochód będzie dokładnie w takim stanie, jaki nam przedstawiono.

 

5. Popularne amerykańskie strony z samochodami

 

Istnieje wiele stron z samochodami z USA, które oferują szeroki wybór samochodów. Oto kilka z nich, które cieszą się szczególną popularnością.

 

5.1 IAAI

 

IAAI to jedna z najbardziej znanych amerykańskich stron z samochodami. Możemy na niej znaleźć samochody ciężarowe, motocykle i osobowe. Portal przeznaczony jest dla klientów prywatnych, jak i firm będących np. salonami dealerskimi lub komisami.

 

5.2 Copart

 

Druga, bardzo znana strona z samochodami z USA, to Copart. Na tym serwisie aukcyjnym również znajdziemy oferty dotyczące sprzedaży samochodów ciężarowych, osobowych i motocykli.

 

5.3 SCA Auction

 

SCA Auction jest otwarta dla ogółu społeczeństwa, nie wymaga licencji dealera do licytacji samochodów. Dostęp do ponad 300 000 poszukiwanych tytułów czystych i uszkodzonych samochodów na sprzedaż w cenach dealerskich.

 

6. Jak licytować na amerykańskich stronach z samochodami?

 

Licytowanie na amerykańskich stronach z samochodami jest proste. Wystarczy utworzyć darmowe konto, wybrać typ członkostwa, wpłacić w pełni zwrotną kaucję gwarancyjną, znaleźć interesujące cię auto i złożyć ofertę.

 

6.1 Licytacja w czasie rzeczywistym

 

Możesz licytować na żywo w czasie rzeczywistym na publicznych aukcjach online SCA, składać oferty wstępne, a nawet natychmiast kupować samochody w opcji "Kup teraz". Aukcje SCA odbywają się wyłącznie 100% online, więc możesz licytować kiedy i gdzie chcesz.

 

6.2 Aukcje internetowe SCA

 

SCA prowadzi ponad 150 aukcji internetowych na żywo każdego tygodnia, codziennie od poniedziałku do piątku. Możesz sprawdzić kalendarz aukcji i dołączyć do aukcji w czasie rzeczywistym otwartych dla publicznych kupujących.

 

7. Jak śledzić trasę auta po załadunku do kontenera?

 

Śledzenie trasy przewozu auta z USA jest możliwe dopiero wtedy, gdy dany pojazd zostanie załadowany do kontenera w porcie. Każdy klient dostaje numer kontenera. Na stronie wybranej linii morskiej wpisuje się ten numer, a system pokaże, gdzie jest kontener i kiedy będzie w Polsce.

 

8. Weryfikacja samochodu przed zakupem

 

SCA Premier & Expert members mogą oglądać pojazdy osobiście przed zakupem, na lokalizacji aukcji IAA dzień przed sprzedażą, od 10:00 do 14:00 czasu lokalnego. Należy skontaktować się z lokalnym oddziałem, aby zweryfikować harmonogram podglądu.

 

9. Import używanych aut z USA

 

Firmy specjalizujące się w imporcie używanych aut z USA, takie jak auta uszkodzone i powypadkowe, a także nowe samochody z USA, kupują pojazdy w USA na oficjalnych aukcjach dealerskich, a oferty prezentują bezpośrednio na swoim serwisie.

 

9.1 Etapy zakupu i sprowadzenia auta z USA

 

Pierwszym krokiem powinien być kontakt. Tylko wtedy będziemy mieli pewność, że wszystkie koszty inwestycji sprowadzenia pojazdu z Ameryki są dla nas jasne i zrozumiałe.

 

9.2 Bezpieczny zakup auta z USA

 

Głównym zadaniem firm jest zabezpieczenie klienta przed nieuczciwymi sprzedawcami i zminimalizowanie ryzyka nieudanego zakupu pojazdu na aukcji w USA. Każda oferta jest weryfikowana pod kątem kilkudziesięciu różnych czynników, jeżeli przynajmniej jeden wzbudzi wątpliwość, odradzają zakupu wskazanego egzemplarza.

 

10. Jak zacząć?

 

Jeśli jesteś na stronie z samochodami z USA, przeglądnij najnowsze oferty. Aktualizują je co 6 godzin, więc warto do nich zaglądać często. Przy każdej aukcji podają dane samochodu takie, jak: rocznik, marka, model, numer VIN, przebieg, rodzaj uszkodzenia i wiele innych istotnych dla ciebie informacji.

 

 

10.3 Wykorzystaj usługi akcyzawarszawa.pl

 

Firma akcyzawarszawa.pl oferuje usługi związane z rejestracją i ubezpieczeniem samochodu, a także pomaga w kalkulacji podatku akcyzowego, aby zapewnić klientowi jak największe oszczędności. To jest doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą sprowadzić samochód z USA, ale nie chcą borykać się z trudnościami związanymi z procesem rejestracji i ubezpieczenia.

 

11. Podsumowanie

 

Zakup samochodu z USA przez amerykańskie strony z samochodami może przynieść wiele korzyści. Jednak jak każda transakcja dokonywana na odległość, wiąże się z pewnym ryzykiem, które można zminimalizować.

 

Warto przeglądać oferty na amerykańskich stronach z samochodami, jednak zawsze pamiętaj o ostrożności i korzystaj tylko ze sprawdzonych portali aukcyjnych. Dzięki temu masz pewność, że zakupiony samochód będzie dokładnie w takim stanie, jakiego oczekujesz, a cały proces zakupu przebiegnie bezproblemowo.

Kalkulator Akcyzy

02 października 2023
Wyobraź sobie, że masz własną firmę taksówkarską. Możesz obsługiwać klientów w swoim mieście, zapewniać im wygodne i bezpieczne przejazdy. Ale przed rozpoczęciem działalności musisz uzyskać licencję na taksówkę dla firmy.
01 października 2023
Szukasz dobrego, używanego samochodu w atrakcyjnej cenie? Niemcy są doskonałym miejscem do znalezienia takiego pojazdu. Samochody sprowadzone z Niemiec często są w lepszym stanie niż te dostępne na polskim rynku.

Potrzebujesz więcej wiedzy?

26 czerwca 2023
Kupno samochodu to jedna z najważniejszych decyzji, jaką podejmujemy. Niekiedy jednak, po dokonaniu transakcji, odkrywamy, że pojazd posiada wady, o których nie wiedzieliśmy. Czy w takim przypadku mamy prawo do
30 sierpnia 2023
In today's globalized world, the process of purchasing and registering a vehicle has become a commonplace activity. Regardless of whether you're a foreigner or a local, the procedure remains the
30 sierpnia 2023
  If you have recently purchased a German car or intend to import one into Poland, you might be wondering how to register your new acquisition. Registering a foreign car in