AKCYZA

WARSZAWA.PL

Do pobrania - Wnioski do rejestracji samochodu oraz akcyzy za samochód

Witamy na naszej stronie poświęconej rejestracji samochodów i formalnościom związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej! Zrozumieliśmy, że proces rejestracji pojazdów oraz spełnienie wymagań związanych z akcyzą i upoważnieniami może być skomplikowany. Dlatego stworzyliśmy tę stronę, aby ułatwić Ci dostęp do wszystkich niezbędnych formularzy i dokumentów. Poniżej znajdziesz sekcję do pobrania z linkami do formularzy potrzebnych do rejestracji samochodu oraz związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Sekcja do pobrania - Formularze i dokumenty

Formularze potrzebne do rejestracji samochodu:

 

Wniosek o rejestrację samochodu - Formularz niezbędny do złożenia w wydziale komunikacji w celu zarejestrowania samochodu. Wypełnienie tego wniosku jest obowiązkowe dla właściciela pojazdu.

 

Formularz UPL-1:

UPL-1 (Upoważnienie dla osób prowadzących działalność gospodarczą) - Formularz, który jest wykorzystywany do zgłaszania informacji o uprawnieniach i licencjach posiadanych przez właściciela pojazdu prowadzącego działalność gospodarczą. Jest to dokument niezbędny w przypadku wykonywania zawodów wymagających posiadania określonych uprawnień lub licencji (np. przewoźników drogowych).

 

Formularz AKC-US:

AKC-US (Deklaracja do akcyzy) - Formularz stosowany do zgłaszania opłaty akcyzowej za samochód. Właściciel samochodu musi wypełnić ten formularz i złożyć go w odpowiednim urzędzie skarbowym.

 

Formularz PPS-1:

PPS-1 (Upoważnienie do akcyzy) - Formularz, który jest wykorzystywany do zgłaszania informacji o upoważnieniach do akcyzy posiadanych przez właściciela pojazdu. Jest to dokument niezbędny w przypadku wykonywania zawodów wymagających posiadania określonych uprawnień lub licencji w zakresie akcyzy (np. handel paliwami).

 

Upoważnienie do rejestracji:

Upoważnienie do rejestracji - Dokument, który pozwala osobie trzeciej na załatwienie formalności związanych z rejestracją samochodu w imieniu właściciela. Wypełnienie tego dokumentu jest obowiązkowe, jeśli właściciel pojazdu nie może osobiście zarejestrować samochodu.

 

Oświadczenie o braku tablic rejestracyjnych

 

PCC-3 ( Upoważnienie do urzedu skarbowego)

 

oświadczenie o miejscu zamieszkania do rejestracji pojazdu

AKCYZA

WARSZAWA.PL

Firma świadczy usługi w zakresie akcyz, rejestracji samochodów i ubezpieczenia. Profesjonalne doradztwo i szybka obsługa.

Zadzwoń do nas

+ 48 509 274 704

Napisz do nas

kontakt@akcyzawarszawa.pl

Ubezpiecz samochód razem z Akcyzawarszawa.pl

Zakres Usług 

 

Akcyza za samochód

 

Rejestracja samochodu

 

Ubezpieczenia

 

Tłumaczenia dokumentów

 

Opinia rzeczoznawcy

 

Doradztwo w zakupie auta