×

Akcyza za samochód & Rejestracja samochodu

Wykorzystaj nasze usługi i uniknij formalności. Szybko, łatwo i bezpiecznie.

AKCYZA

WARSZAWA.PL

03 sierpnia 2023

Upoważnienie do rejestracji pojazdu warszawa

AKCYZA

WARSZAWA.PL

Firma świadczy usługi w zakresie akcyz, rejestracji samochodów i ubezpieczenia. Profesjonalne doradztwo i szybka obsługa.

Zadzwoń do nas

+ 48 509 274 704

Napisz do nas

kontakt@akcyzawarszawa.pl

Projekt i wykonanie: Akcyzawarszawa.pl

Zakres Usług 

 

Akcyza za samochód

 

Rejestracja samochodu

 

Ubezpieczenia

 

Tłumaczenia dokumentów

 

Opinia rzeczoznawcy

 

Doradztwo w zakupie auta

Nowość!
Oblicz rynkową wartość pojazdu

Podaj przebieg auta (x 1000 km)

Powered by Omnipret.com

Zastanawiałeś się kiedyś, ile samochodów jest zarejestrowanych w Warszawie? Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, na koniec 2022 roku było to prawie 1,5 miliona pojazdów! Zdecydowanie dominują samochody osobowe - jest ich ponad milion. Ale co jeżeli nabyłeś samochód i musisz go zarejestrować, a nie masz na to czasu? Tutaj z pomocą przychodzi akcyzawarszawa.pl, oferująca usługi związane z rejestracją pojazdów. Ale zanim przejdziemy do szczegółów, dowiedzmy się więcej o procesie rejestracji.

 

Poznaj proces rejestracji pojazdu w Warszawie

 

Rejestracja pojazdu to proces, który obejmuje kilka kroków. Wymaga on od właściciela pojazdu zgłoszenia się do odpowiedniego urzędu i przedłożenia odpowiednich dokumentów. Ale co jeżeli nie możesz tego zrobić osobiście? Czy istnieje sposób, aby ktoś inny zajął się tym za Ciebie? Odpowiedź brzmi: tak. Możesz upoważnić inną osobę do rejestracji pojazdu.

 

Upoważnienie do rejestracji pojazdu

 

Upoważnienie do rejestracji pojazdu, inaczej pełnomocnictwo, to dokument, który umożliwia innym osobom załatwienie formalności związanych z rejestracją pojazdu. Może to być niezwykle przydatne, gdy sam nie masz czasu lub możliwości, aby osobiście udać się do urzędu.

 

Kto może zostać pełnomocnikiem?

 

Pełnomocnikiem może zostać każda osoba, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W praktyce oznacza to, że musi być ona pełnoletnia i cieszyć się pełnią praw publicznych. Pełnomocnictwo do rejestracji pojazdu może być udzielone zarówno jednej osobie, jak i kilku osobom jednocześnie.

 

Jakie informacje powinno zawierać pełnomocnictwo?

 

Pełnomocnictwo do rejestracji pojazdu powinno zawierać szereg informacji, które pozwolą urzędowi jednoznacznie zidentyfikować zarówno upoważniającego, jak i upoważnionego. Do tych informacji należą:

  • Dane osobowe upoważniającego (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL),
  • Dane osobowe upoważnionego (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer dokumentu tożsamości),
  • Dane pojazdu (marka, model, numer rejestracyjny lub numer VIN),
  • Zakres upoważnienia (czyli informacja o tym, jakie czynności może wykonywać upoważniony),
  • Data i miejsce wystawienia pełnomocnictwa,
  • Podpis upoważniającego.

 

Jakie są koszty związane z upoważnieniem do rejestracji pojazdu?

 

Jeśli pełnomocnictwo udzielane jest najbliższym członkom rodziny (małżonek, rodzice, dzieci, rodzeństwo), jest ono bezpłatne. W przypadku udzielenia pełnomocnictwa osobie spoza najbliższej rodziny, opłata wynosi 17 zł. Pamiętaj, że opłatę tę można uregulować przelewem na rachunek urzędu lub bezpośrednio w kasie wydziału komunikacji.

 

Jakie są korzyści z korzystania z usług akcyzawarszawa.pl?

 

Zalety korzystania z usług akcyzawarszawa.pl są liczne. Przede wszystkim, oszczędzasz swój cenny czas i unikasz stresu związanego z koniecznością odwiedzenia urzędu. Zespół akcyzawarszawa.pl zajmuje się wszystkimi formalnościami za Ciebie - od zgłoszenia pojazdu do rejestracji, po odbiór gotowych dokumentów. Co więcej, oferują oni swoje usługi w najniższej cenie na terenie całej Warszawy!

Aby skorzystać z usług akcyzawarszawa.pl, wystarczy wypełnić formularz na ich stronie internetowej. Po złożeniu zamówienia, otrzymasz gotowe pełnomocnictwo do rejestracji pojazdu. Możesz je pobrać pod tym linkiem.

 

Zakończenie

 

Rejestracja pojazdu nie musi być skomplikowanym procesem, który zżera Twój cenny czas. Dzięki usługom takim jak te oferowane przez akcyzawarszawa.pl, możesz to zrobić szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z ich usług już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Kalkulator Akcyzy

02 października 2023
Wyobraź sobie, że masz własną firmę taksówkarską. Możesz obsługiwać klientów w swoim mieście, zapewniać im wygodne i bezpieczne przejazdy. Ale przed rozpoczęciem działalności musisz uzyskać licencję na taksówkę dla firmy.
01 października 2023
Szukasz dobrego, używanego samochodu w atrakcyjnej cenie? Niemcy są doskonałym miejscem do znalezienia takiego pojazdu. Samochody sprowadzone z Niemiec często są w lepszym stanie niż te dostępne na polskim rynku.

Potrzebujesz więcej wiedzy?

26 czerwca 2023
Kupno samochodu to jedna z najważniejszych decyzji, jaką podejmujemy. Niekiedy jednak, po dokonaniu transakcji, odkrywamy, że pojazd posiada wady, o których nie wiedzieliśmy. Czy w takim przypadku mamy prawo do
30 sierpnia 2023
In today's globalized world, the process of purchasing and registering a vehicle has become a commonplace activity. Regardless of whether you're a foreigner or a local, the procedure remains the
30 sierpnia 2023
  If you have recently purchased a German car or intend to import one into Poland, you might be wondering how to register your new acquisition. Registering a foreign car in