AKCYZA

  WARSZAWA.PL

AKCYZA

WARSZAWA.PL

Firma świadczy usługi w zakresie akcyz, rejestracji samochodów i ubezpieczenia. Profesjonalne doradztwo i szybka obsługa.

Zadzwoń do nas

+ 48 509 274 704

Napisz do nas

kontakt@akcyzawarszawa.pl

Ubezpiecz samochód razem z Akcyzawarszawa.pl

Zakres Usług 

 

Akcyza za samochód

 

Rejestracja samochodu

 

Ubezpieczenia

 

Tłumaczenia dokumentów

 

Opinia rzeczoznawcy

 

Doradztwo w zakupie auta

Artykuły

17 maja 2024
Planując zakup samochodu dla rodziny, wiele osób staje przed trudnym wyborem, który ma ogromny wpływ na codzienne życie i bezpieczeństwo ich bliskich. Decyzja ta wymaga uwzględnienia wielu czynników, od bezpieczeństwa
17 maja 2024
Zakup nowego samochodu to duży wydatek, zwłaszcza w przypadku, gdy zdecydujesz się na drogi model. Nie zawsze możliwe jest przeznaczenie na ten cel zgromadzonych oszczędności. Na szczęście istnieją inne sposoby
17 maja 2024
Rejestracja samochodu dla cudzoziemców w Warszawie może wydawać się skomplikowanym procesem, pełnym biurokracji i niejasności. Tymczasem znaczenie posiadania zarejestrowanego pojazdu dla pełnej mobilności i niezależności w stolicy jest nie do

Bardzo niska wpłata wstępna od 5000zł

Dołącz do Sieci Franczyzowej Akcyzawarszawa.pl - Twój Partner w Rejestracji Pojazdów

Dlaczego warto?

Silna Marka i Skuteczne Narzędzia Marketingowe:

Wsparcie i Know-How od Doświadczonego Partnera:

Kompleksowe Rozwiązania dla Klientów:

Prowadzenie biura rejestracji pojazdów w połączeniu z usługami ubezpieczeniowymi oferowanymi przez Akcyzawarszawa.pl pozwala na świadczenie kompleksowych usług dla klientów pod jednym dachem. Klienci cenią sobie wygodę i oszczędność czasu, które wynikają z możliwości załatwienia wszystkich formalności związanych z pojazdem w jednym miejscu, od rejestracji, poprzez tłumaczenia dokumentów, aż po ubezpieczenie.

Dołączając do sieci franczyzowej Akcyzawarszawa.pl, korzystasz z siły i rozpoznawalności marki, co jest kluczowe przy pozyskiwaniu nowych klientów. Otrzymujesz również dostęp do skutecznych narzędzi marketingowych i kampanii promocyjnych, które są niezbędne do budowania lokalnej przewagi konkurencyjnej i rozwoju Twojego biznesu.

Akcyzawarszawa.pl to marka z ugruntowaną pozycją na rynku i bogatym doświadczeniem w branży rejestracji pojazdów oraz ubezpieczeń. Dzięki franczyzie, otrzymujesz nie tylko dostęp do sprawdzonych procedur i systemów operacyjnych, ale również bieżące wsparcie i szkolenia, co znacznie obniża barierę wejścia na rynek i zwiększa szanse na sukces Twojego biznesu.

Wymagania:

Zaangażowanie i gotowość do nauki:

Znajomość branży i doświadczenie:

Kapitał początkowy:

Kandydat na franczyzobiorcę powinien dysponować kapitałem początkowym w wysokości około 7 000 zł, który zostanie przeznaczony na zakup niezbędnego sprzętu do rejestracji pojazdów oraz ewentualne koszty związane z wynajmem lub adaptacją lokalu pod działalność.

Kandydat na franczyzobiorcę powinien wykazać się zaangażowaniem w rozwój swojego biznesu oraz otwartością na naukę i stosowanie się do wytycznych i standardów operacyjnych ustalonych przez Akcyzawarszawa.pl. Oczekujemy również gotowości do uczestnictwa w programach szkoleniowych i adaptacji do ewoluujących procedur i technologii.

Oczekujemy, że kandydaci będą mieli podstawową wiedzę na temat branży rejestracji pojazdów oraz ubezpieczeń. Mile widziane jest również doświadczenie w obsłudze klienta i zarządzaniu małą/mikro firmą.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Ruch na naszej stronie